Okna

Plastová okna české výroby

Společnost Oknotherm se výrobou plastových oken zabývá více jak 20 let. Pro uspokojení vysokých nároků našich zákazníků jsme vybrali kvalitní profily od společnosti VEKA, které splňují požadované tepelné a izolační vlastnosti. Jako český výrobce plastových oken klademe důraz i na estetickou stránku designu, a proto plastová okna nabízíme v pestré škále barev.

Plastová okna vyrábíme ve dvou zcela nových moderních závodech na ryze německých značkových strojích URBAN RAPID. Naší velkou předností jsou čtyři obráběcí centra značky THORWESTEN. Vyrábíme na třech výrobních linkách ve trojsměnném provozu. Veškerou technologii ovládáme pomocí on – line řízení, jež téměř vyučuje chybovost způsobenou lidským faktorem. Požadavky jsou automaticky transformovány z oddělení přípravy výroby přímo do strojů.

Plastová okna Veka Effekt

Svojí konstrukcí patří mezi univerzální typy oken, která oceníte především díky své nízké ceně. Klasický design a cenová dostupnost těchto oken je ideálním řešením pro rodinné domy, kancelářské objekty, novostavby a panelové domy. Pořízením těchto oken získáte plastová okna s velmi dobrými izolačními vlastnostmi a dlouhou životností. Novinkou v roce 2013 je rozšíření o barevná provedení. Okna jsou nabízena s černým těsněním.

Okna Veka Effekt

Plastová okna Veka Economic

Oblíbená díky svému univerzálnímu typu konstrukce, a jsou ověřená mnohaletou úspěšnou aplikací do staveb po celém světě. Tyto profily se pro svou vyváženost kvality a ceny v poslední době nejvíce rozšířily pro použití při revitalizaci panelových domů a administrativních budov. Na rozdíl od plastových oken VEKA Effekt jsou tyto okna nabízena v široké paletě barevných provedení včetně imitací dřeva.

Je použito kování Titan AF od firmy Siegenia Aubi, která má dlouholetou vedoucí pozici na trhu. Inovační systém kování přesvědčuje množstvím nových technologií v oblasti funkčnosti, bezpečnosti a komfortu. Toto kování exklusivně umožňuje použití mikroventilace, letního i zimního větrání současně na jednom okenním křídle. Mezi další přednosti nesporně patří pohodlné ovládání díky 3D patentovaným rolničkovým čepům umožňující trvalou lehkost chodu kování a díky svému protáčení zabraňují opotřebení kování obroušením. Integrovaný zdvihač křídla zamezuje svěšování okenních křídel a tím prodlužuje jeho životnost.

Okna Veka Economic

Softline 82

Nejmodernější a nejnovější plastová okna z profilového systému Softline 82 optimalizují energetickou bilanci jakékoliv budovy a zároveň nabízejí nejvyšší komfort bydlení. Inovativní konstrukce je navržena pro efektivnější odvod vody. Inovativní vícekomorové provedení profilů VEKA zaručuje obzvlášť nízkou hodnotu prostupu tepla a tím vynikající tepelnou a zvukovou izolaci s neuvěřitelnou pevností konstrukce. Díky svému nadčasovému designu a velké stavební hloubce 82 mm lze okna z profilů Softline 82 zcela harmonicky využít při návrzích moderních novostaveb stejně jako citlivých rekonstrukcích starších budov.

Vynikající izolační vlastnosti profilů VEKA zaručují stabilní pokojovou teplotu, a tím spoluvytváří příjemný pocit bydlení. Navíc díky spolehlivému těsnění nemají chlad a průvan žádnou šanci. Nová okna jsou výhodnou investicí, kterou zhodnotíte na dlouhou dobu Vaši nemovitost. Vývoj této profilové řady byl postaven na náročných požadavcích pro energetické stavby budoucnosti v součinnosti s technologií z obnovitelných zdrojů, které budou zmiňované stavby vytápět.

Okna Softline 82

Softline 82 Plus

Nová generace plastových oken řady Softline. Elegantní vzhled a využití nejnovějších technologií dělají z plastových oken Veka Softline 82 Plus tu nejlepší volbu pro dosažení maximálních úspor na energiích, vysokých nároků na vzhled a na větší prostupnost světla. Důraz na detail a vylepšení na základě zkušeností z předchozích generací plastových profilů napomáhají realizovat i ty nejnáročnější architektonická řešení.

Tato okna jsou ideální pro novostavby jako jsou nízkoenergetické a pasivní domy, ale i pro rekonstrukci starších budov. Narozdíl od oken Veka Softline 82 mají středové těsnění, které ještě více zvyšuje izolační , protihlukové a průvzdušné vlastnosti a zabraňují rosení. Vývoj této profilové řady byl postaven na náročných požadavcích pro energetické stavby budoucnosti v součinnosti s technologií z obnovitelných zdrojů, které budou zmiňované stavby vytápět.

Okna Softline82 Plus

Alphaline

Plastová okna VEKA Alphaline jsou kombinací klasického designu a efektivní tepelné ochrany se zaměřením na minimalizaci spotřeby energie. Díky své konstrukci jsou ideální volbou pro nízkoenergetické a pasivní domy. Dodatečně lze použít speciální izolační vložky do rámové konstrukce a tak značně vylepšit tepelné izolační vlastnosti, významně ušetřit na nákladech spojených s vytápěním.

Velkou výhodou plastových oken Alphaline je technická i vzhledová kompatibilita s okny se stavební hloubkou 90 mm. Tento profil je co do statických, tepelně izolačních a estetických vlastností doslova dokonalý.

Okna Alphaline

Eurookna

Pro výrobu dřevěných eurooken nakupujeme výhradě české dřevěné neopracované tří a čtyřvrstvé lepené hranoly v optimální vlhkosti, které dále zpracováváme na naší výrobní technologii.

Firma Oknotherm spol. s r. o. se zabývá výrobou otvorových výplní z plastu a hliníku již od roku 1992. V souvislosti se zvyšující se poptávkou a nastávajícím trendem na českém i zahraničním trhu a v oblasti nízkoenergetických a pasivních staveb, jsme počátkem roku 2011 začali vyrábět vlastní dřevěná eurookna Oknotherm.

Profil EURO 78 W

Okna EURO 78 W

Profil EURO 92 W

Okna EURO 92 W

Hliníková okna HEROAL

Oknotherm při hledání vyspělého a osvědčeného hliníkového systému, našel u firmy HEROAL dodávkový systém, který splňuje všechny aktuální požadavky na moderní hliníková okna. Okna z hliníkového profilu HEROAL se hodí pro všechny druhy staveb, ať se jedná o velké průmyslové a administrativní budovy nebo rodinné domy, nebo jen domovní vchody, prosklená zádveří nebo světlíky. Hliníková okna z profilu Heroal jsou prověřeny dlouholetou praxí a velice dobře se osvědčily u nejrůznějších objektů, na které byly kladeny ty nejvyšší nároky na konstrukční a architektonické řešení. Velká oblíbenost u dosavadních zpracovatelů potvrzuje mimořádnou kvalitu oken a dveří z hliníkového profilu HEROAL.

Profil W72

Okna W72

Profil W65

Okna W65

Profil W50C

Okna W50C